Missionsföreståndare, administration, fastigheter och personal

Kjell Larsson, missionsföreståndare

Kjell Larsson 
Missionsföreståndare 
Tel: 036-30 61 51 
Mobil: 070-950 85 45  
E-post: kjell.larsson@alliansmissionen.se

 

Stefan Eriksson 
Administrativ chef 
Tel: 036-30 61 55 
Mobil: 073-500 98 04  
E-post: stefan.eriksson@alliansmissionen.se
 




Samuel Skog
Fastighetsansvarig
Tel: 036-30 61 53
Mobil: 073-381 49 13
E-post: samuel.skog@alliansmissionen.se

 



Inge Gustafsson
Vaktmästare
Tel: 036-30 61 70 
Mobil: 076-188 25 04

 


Cecilia Athley, redovisningsansvarig

Cecilia Athley
Ekonomi, redovisningsansvarig för SAM, SAU, Gullbrannagården samt insamlingsstiftelsen 
Tel: 036-30 61 54
E-post: cecilia.athley@alliansmissionen.se

 

Inger Julsgård, ekonomiassistent

Inger Julsgård
Ekonomi, jobbar bl a med löner 
Tel: 036-30 61 58
E-post: inger.julsgard@alliansmissionen.se

 

Annika Oskarsson
Ekonomi
Tel: 036-30 61 56
E-post: annika.oskarsson@alliansmissionen.se

 

Anneli Mellin
Ekonomiassistent
Tel: 036-30 61 59
E-post: anneli.mellin@alliansmissionen.se



 

Karin Zätterman
ekonomiassistent
Tel: 073-507 69 11 (endast sms)
E-post: karin.zatterman@alliansmissionen.se

 

Gunnar Lindahl, kontorsvaktmästare

Gunnar Lindahl
Kontorsvaktmästare
Tel: 036-30 61 50

SAU >
ALT >
Mullsjö folkhögskola >

SAM bg: 140 - 0753
SAM swish: 
123 138 89 82

ALMANACKAN
TIDNINGEN AKTUELLT


Aktuellt från Alliansmissionen är en medlemstidning som ges ut fem gånger per år. 

Läs direkt →

ADRESSER

Svenska Alliansmissionen,
Västra Storgatan 14
553 15 Jönköping

Tel: 036-30 61 50
E-post: info@alliansmissionen.se

SNABBLÄNKAR